Отборът на Бетис записа разочароващо 1:1 срещу Кадис на свой терен в мач от 6-ия кръг на Ла Лига. За "зелено-белите" от Севиля това е трети мач без победа във всички турнири.

Рейнджърс - Бетис 1:0 в мач от Лига Европа

Рейнджърс стартира участието си в Лига Европа с престижен успех

Шотландците поставиха на колене Реал Бетис

Гостите поведоха в резултата в края на първото полувреме, след гол с глава на Кристофер Рамос.

В 52-ата минута напречната греда спаси домакините от второ попадение в тяхната мрежа.

Бетис изравни в 60-ата след атрактивно изпълнение на Гуидо Родригес.

До края на мача се игра предимно пред вратата на Кадис, като особено силен стана домакинският натиск в последните минути. Само в рамките на добавеното време Бетис пропусна три изгодни положения. Две от тях дойдоха след удари на Иско, като отлично се намеси и вратарят Ледесма.

След това равенство Бетис се намира на десета позиция с актив от 8 точки, Кадис пък е със същия брой точки, но с по-добра голова разлика и е с една позиция пред "зелено-белите".