Реал (Мадрид) най-накрая зарадва феновете си с атакуващ и резултатен футбол. Тимът на Рафаел Бенитес победи Райо (Валекано) с 10:2. Шест от попаденията паднаха през първата част, а останалите след почивката.

Реал откри резултата още в 3- ата минута чрез Данило. Радостта на домакините не продължи дълго и Валекано обърна резултата с попадения на Антонио Амая и Хозабед, който бяха точни в 10- ата и 12- ата минута.

Гостите останаха с човек по-малко в 15- ата минута, след като Тито получи червен картон.

Бейл даде началото на "белия" обрат. Уелсецът се разписа с глава в 25- ата минута. Пет минути по-късно Кристиано Роналдо вкара от дузпа и направи 3:2, като минута преди това Баена получи втори жълт картон и остави отбора си с 9 души. Четвъртият гол за Реал отново бе дело на Бейл, който се възползва от прекрасен пас на Хамес Родригес и прати топката в мрежата.

Момчетата на Бенитес продължиха да бележат и след почивката. Бензема направи 5:2 в 48- ата минута, а Кристиано писа "отличен" на Райо само шест минути по-късно. Последваха нови две попадения на Бейл, с които резултатът набъбна до 8:2 в полза на Реал.

Карим Бензема отбеляза нови два гола, с което оформи крайния резултат.

Real Madrid 10-2 Rayo Vallecano All Goals... by pop-auras