Дейвид Бекъм се завърна в Мадрид, за да гледа бившия си отбор Реал при победата с 2:0 над Валядолид. Английският национал се възползвал от почивката за Великден, за да се завърне на „Сантиаго Бернабеу". Бекъм прекара в Кралския клуб четири години - от 2002 до 2006 г, преди да бъде продаден на Лос Анджелис Галакси.
Дейвид показал топлите си чувства към Реал и феновете, и лично поздравил бившите си съотборници. Бившият ас на манчестър Юнайтед в момента играе под наем за Милан, като се очаква след края на сезона да се завърне в САЩ.
В последните два мача на „росонерите" Бекъм се появи на терена като резерва. Италианските медии очакват английската суперзвезда да бъде титуляр срещу Торино в неделя.