Това е 18-ят мач, в който каталунците не допускат загуба у дома

Ракитич отстъпва мястото си на Масчерано

Кяар отстъпва мястото си на Гайс

68′

Пако няма да има възможност да оформи своя хеттрик, след като е заменен от Деулофеу

65′

ГООООЛ! Алкасер бележи втория си гол в срещата и отново извежда Барселона напред в резултата! Ракитич центрира в наказателното поле на Севиля, намирайки Пако, който овладя топката по чудесен начин и я изстреля в долния десен ъгъл, правейки резултата 2:1!

62′

Нолито влиза на мястото на Сарабия

60′

ГООЛ! Писаро изравнява на "Камп Ноу", след като засече от ъглов удар с глава и нанесе перфектен удар, насочвайки топката във вътрешния горен десен ъгъл на вратата.

60′

Паулиньо заменя капитана на Барса - Иниеста

55′

Силни минути за гостите. Муриел застраши вратата на Барселона с далечен удар, който обаче пропусна целта. Преди това на Корчиа бе вдигнат флаг за засада при обещаваща атака на Севиля.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Барса се оттегля на почивка с гол аванс.

41′

Нова отлична намеса на Тер Щеген. Писаро скочи най-високо и засече от свободния удар с глава, но вратарят отрази опита му.

36′

Корчиа остана непокрит в наказателното поле, но защитата на Барса се намеси и предотврати удара му.

29′

Хубав отговор и от страна на Севиля. На Тер Щеген му се наложи да спасява вратата си, след като Навас центрира по чудесен начин топката в наказателното му поле.

23′

ГОООЛ! Пако Алкасер извежда каталунците напред на "Камп Ноу"! Груба грешка от страна на защитата на Севиля позволи на футболиста на Барса да открадне топката и да я промуши в мрежата, правейки резултата 1:0.

20′

Жорди Алба избърза с отиграването си и страничният рефер вдигна своя флаг за засада.

18′

Невероятна възможност се откри пред отбора на Барса. Иниеста бе на обещаваща стрелкова позиция и след полученото центиране на границата на пеналта опита директен обстрел, но топката премина встрани от вратата.

7′

Прецизен удар на Меси от границата на наказателното поле, но топката преминава встрани от лявата греда.

5′

Луис Суарес опита да изненада вратаря на Севиля, но стражът изби последвалия удар.

1′

6 Денис Суарес 3 Кароле

Тази вечер от 21:45 часа Барселона приема Севиля в мач от 11-ия кръг в първенството в Ла Лига.

Каталунците са безспорен фаворит в срещата, като са и в серия от 17 победи на "Камп Ноу", в които са отбелязали поне по две попадения.

Усман Дембeле поднови тренировки с Барселона

Ще бъде готов за игра през декември

Голямата звезда на тима - Лионел Меси се е разписал цели осем пъти в последните срещи срещу Севиля на собствен терен, а последният успех, който гостите записаха бе през сезон 2002/03.

Втора загуба за Севиля в Ла Лига

Атлетик триумфира и се приближи до зона "Европа"

Севиля е в стряскаща поредица от три поредни загуби като гост за първенство, при обща голова разлика 0:7.