Край на мача!

87′

ГООООЛЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Ракитич бележи с глава след центриране от корнер - 5:0!

84′

Срещата видимо се доиграва, а изглежда, че каталунците намалиха оборотите, може би проявявайки милост към своя съперник.

72′

Чудесно извеждащо подаване на Дембеле намери Арнаис, който от малък ъгъл в наказателното поле стреля силно, но не намери очертанията на вратата.

69′

Усман Дембеле направи страхотен пробив, преминавайки  технично от собствената си половина няколко футболисти на съперника, но ударът му бе блокиран и излезе в корнер.

67′

Суарес опита да засече от воле центрирана топка от десния фланг, но ударът на уругваеца мина над вратата.

64′

Шанс за гостите за почетно попадение! Макси Гомес се озова на добра позиция в наказателното поле, но секунда преди да стреля към Силесен, Нелсон Семедо изби топката от крака му!

62′

Последна смяна и в Барса - младокът Арнаис замени капитана Иниеста.

59′

Дембеле замени героя Лионел Меси.

57′

Мендес замени Систо.

52′

Второто полувреме започва в по-лежерно, поне привидно, темпо, което донякъде е очаквано, имайки предвид солидната преднина на каталунците.

48′

Гомес е заменил Аспас.

47′

Смени на почивката и в Селта - Радоя е заменил Вас.

46′

Вермален заменя Пике на почивката.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първото полувреме.

36′

С оглед развитието на срещата ще е цяло чудо, ако Селта се отърве само с четири попадения. Всяко слизане към вратата на галисийците вещае опасност от началото на мача.

31′

ГООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Нелепа грешка в защитата на гостите позволи на Луис Суарес да стреля от близка дистанция - 4:0!

28′

ГОООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Лионел Меси направи страхотна асистенция към Жорди Алба, който от движение засиече топката за 3:0!

24′

Шанс и за Селта! Аспас е намерен пред вратарското поле, но ударът му от близка дистанция е блокиран.

21′

Голова атака на Барселона е спряна заради засада на Суарес, но такава на повторенията ясно се видя, че няма!

15′

ГООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Ново попадение на Лионел Меси, който бележи по идентичен начин след асистенция от левия фланг - 2:0!

13′

ГОООЛЛЛ ЗА БАРСЕЛОНА! Свалена топка от левия фланг към наказателното поле завърши с удар от движение на Лионел Меси за 1:0!

10′

Удар на Меси от дистанция, топката е уловена от вратаря.

7′

Натискът на Барселона е осезаем. При поредно нападение Суарес бе намерен отляво в наказателното поле, но вместо да стреля, уругваецът предпочете да играе с Меси, но пасът му бе пресечен.

2′

Меси пада в наказателното поле, след като се озова между двамата защитници на гостите, но съдията е категоричен - дузпа няма!

1′

37. Арнаис 26. Мендес

Барселона приема тази вечер Селта в 1/8 финален мач-реванш от турнира за Купата на Краля.

След първия мач интригата остана, тъй като двата отбора завършиха при равенство 1:1. Каталунците поведоха на "Балаидос" с 1:0 чрез гол на младата надежда Хосе Арнаис, но Бьоне Систи фиксира равенството още преди почивката.

И докато тогава каталунците съхраниха звездите си, то тази вечер Ернесто Валверде ще пусне най-доброто, с което разполага. Барселона трябва да има едно наум, тъй като в срещата за шампионат не успя да победи тимът от Виго именно след равенство 2:2 на "Камп Ноу".

Кой ще продължи по-напред? Барса или Селта? Отговорът след полунощ...