В среща от 14-я кръг в Примера отборът на Атлетико (Мадрид) допусна домакинско поражение като загуби с 1:2 от Еспаньол.

С голове на Раул Тамудо и Луис Гарсия Еспаньол победи като гост тима на Атлетико (Мадрид). Още в 8-ата минута Раул Тамудо изведе гостите напред. Атаките на домакините през първата част не доведоха до попадение във вратата на Камени.

С летящ старт започна второто полувреме Атлетико (Мадрид) като това доведе до попадението във вратата на Карлос Камени. Автор на попадението стана Фернандо Торес - Ел Ниньо, който изравни резултата в 56-ата минута и върна надеждите на домакините за добър резултат.

Само 6 минути по-късно в 62-ата минута Луис Гарсия вкара победния гол и така прати трите точки в актива на Еспаньол.

Двата отбора предложиха добър футбол на зрителите. В герой на срещата се превърна вратарят на гостите Камени, който предотврати допускането на нов гол във вратата си.