ГРЕДА!!! Иско намери Кристиано в наказателното поле, португалецът овладя на гърди и стреля от воле, но топката срещна страничния стълб.

72′

Лекуе влиза на мястото на Де Маркос.

58′

Опасна атака на Реал Мадрид бе спряна от главния рефер за нарушение в центъра на терена.

57′

Жълт картон за Ехейта.

56′

Топката стигна до Раул Гарсия след рикошет в бранител на Реал. Халфът се опита да прехвърли Кейлор Навас, но стражът закачи топката, а след това играчът на домакините не успя да я насочи към вратата.

53′

Тони Кроос пробва удар извън наказателното поле, който среща тялото на Сан Хосе.

Снимка 327012

45′

Начало на второто полувреме.

45+2′

Край на първото полувреме.

45′

Удар на Варан с глава, който е избит от Нунес.

39′

Сан Хосе влиза на мястото на Итураспе.

37′

Центриране на Марсело в наказателното поле, топката стигна до Роналдо. Португалецът финтира бранител и шутира покрай вратата.

31′

Силен удар на Тони Кроос от границата на наказателното поле минава покрай лявата греда.

29′

Нов пропуск на Атлетик. Центриране от фаул на Сусаета, Гарсия стреля с глава, а след това Адуриц не успя да засече топката във вратата.

28′

Отличен пробив на Иняки Уилямс отдясно завърши с удар по диагонала, който Навас изби в корнер.

Снимка 327014

21′

Удар извън наказателното поле на Тони Кроос право в ръцете на Кепа.

14′

Удар на Кристиано от пряк свободен удар в аут.

13′

Навас спаси опасен удар с глава на Ариц Адуриц след центриране отдясно на Оскар де Маркос.

11′

Жълт картон за Серхио Рамос.

Снимка 327010

Източник: Twitter

9′

Слаб удар на Иняки Уилямс - без проблеми за Навас.

8′

ГРЕДА!!! Първа добра атака за Реал. Иско центрира отляво, Роналдо не успя да играе с топката, която стигна до Бензема, чийто удат стрещна страничния стълб.

1′

Боведа Майорал

Атлетик (Билбао) приема Реал (Мадрид) в мач от 14-ия кръг на Ла Лига. Срещата е тази вечер от 21,45 часа на "Сан Мамес".

За "белите" в игра се завръща капитана Серхио Рамос, който пропусна три мача заради счупен нос. "Белите" са длъжни да се възползват от грешката на Барселона по-рано днес, за да намалят изоставането си от "каталунците".

Следващата звезда на Реал (Мадрид)

Рибарят от Баскония

Аут от мача е Гарет Бейл, който се завърна в игра през седмицата срещу Фуенлабрада, но получи нова травма - този път в прасеца.

Атлетик пък влезе в серия от 5 поредни мача без победа, а през седмицата беше отстранен изненадващо от Форментера з Купата. Така напрежението върху треньора на тима Куко Саганда се покачи.