В среща-реванш от турнира за Кралската купа отборите на Атлетик (Билбао) и Сантандер сътвориха истински голов трилър, завършвайки 3:3.

В първата среща Сантандер бе спечелил с 2:0 и трябваше да вземе благоприятен резултат като гост.

Срещата започна отлично за домакините и до 25-ата минута двата гола преднина на гостите бе заличена.

Първият гол в срещата падна в 19-ата минута, когато центриране от фаул на Йесте намери непокрития Аморебиетия, който с глава вкара за 1:0. Само след пет минути Фернандо Йоренте си изработи дузпа, след като бе повален от Ориол.
Зад топката застана Муньос и не сбърка.

През втората част зрителите преживяха истинска драма. Гостите намалиха с попадение на Алдо Душер в 54-ата минута и това върна надеждите на Сантандер.

Стигна се до 3:1 в полза на Атлетик, след като Сусаета реализира в 56-ата минута, но трябваше още един гол да падне във вратата на гостите, без те да отбележат.

Сантандер стигна до второ попадение и това прекърши устрема на Атлетик. Нападателят на Расинг Чите вкара в 73-ата минута. Серано изравни резултата в продължението на двубоя и фиксира крайното 3:3.