Тийнейджърът Фабрис Олинга записа името си в историята, след като отбеляза единствения гол за победата на гостуващия Малага с 1:0 срещу завърналия се в Примера отбор на Селта Виго.

На възраст 16 години и 98 дни Олинга стана най-младия голмайстор в елита на испанския футбол. Роденият в Камерун нападател се появи на терена в 58-ата минута, дебютирайки в Ла Лига и донесе трите точки за Малага с попадение в 84-ата минута.

Треньорът на Малага Мануел Пелегрини отрече, че дебютът на тийнейджъра е съобщение към собствениците на клуба, които бяха критикувани за това, че продадоха няколко от най-добрите си играчи. Пелегрини настоява, че не е имал намерение да прави каквото и да е съобщение, просто в отбора има млади и талантливи играчи, които той ще налага. В другите снощни мачове от Примера дивисион Севиля победи у дома Хетафе с 2:1, а Майорка се наложи със същия резултат над гостуващия Еспаньол.