Треньорът на Славия - Златомир Загорчич коментира победата над Пирин с 3:1. Ето какво каза той:

"Винаги, във всеки един мач излизаме за победа. Днес изиграхме здрав и силен двубой, ще опитаме да го правим и във всеки следващ такъв.

Имахме ситуации и през първото полувреме, на Ивайло Димитров. Имахме и положения, в които изпуснахме последния пас. Второто полувреме имахме много ситуации, вкарахме три гола и абсолютно заслужено спечелихме този мач.

Не сме си правили сметки. Днес на разбора казах на футболистите, че няма да правим сметки, просто излизаме да си спечелим мача.

Надявам се Жоро да се оправи колкото може по-бързо. Емануеле пазеше днес много добре.

Витоша това, което го прави, го прави добре. Направиха и с Берое хикс. Няма лесни мачове. Ако не даваш всичко на терена, няма как да печелиш", каза Загорчич.

Славия победи Пирин с 3:1