Треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира загубата на тима си с 0:1 от Ботев (Пловдив). Ето какво каза наставникът на столичани:

"В първите 10 минути на мача влязохме колебливо. След това установихме контрол, но не успяхме да стигнем до отбелязване на попадение.

Спря се играта, двамата футболисти бяха на земята. След това се даде червен картон на вратаря ни. Вярвам, че съдиите искат да свирят правилно. Иска ми се да вярвам, че не са сгрешили умишлено. Всеки греши.

Познаваме се в България отборите. Ние контролирахме нещата в по-голямата част от мача.

Разбира се, че не липсваше Галин Иванов. Доволен съм обаче от младите и новите. Надявам се, че те ще играят все по-добре", каза Загорчич.

Ботев (Пловдив) победи Славия с 1:0

Червен картон, шест минути продължение и само един гол разлика между Ботев (Пд) и Славия