Наставникът на Славия - Златомир Загорчич даде мнението си след победата с 3:1 над Марица (Пловдив) в турнира за Купата на България.

"Влязохме малко отпуснато в мача, а и теренът ни попречи да реализираме някои ситуации. Беше един тежък мач днес, успяхме да си вкараме головете и най-важното - продължаваме напред.

Трябваше да сме много по-сериозни в атака, три пъти Ради, един път Боре пропусна, не знаем засада дали имаше при отменения гол, това са пет ситуации, но окей, печелихме си мача. Нека не коментираме съдийството. Който и да се падне на жребият, ще играем, няма срещу кой друг. Благодаря на феновете, които ни подкрепиха. Надявам се с времето да станат повече", заяви Заги пред "Спортал".

Капитанът на Славия за обрата срещу Марица: На полувремето си казахме две-три думи по-така