Старши треньорът на Славия - Златомир Загорчич коментира равенството 1:1 с Ботев (Пловдив).

Ботев (Пловдив) и Славия завършиха наравно 1:1

Славия не успя да спъне Ботев за Топ 3, "златната" резерва Стивън Петков отново герой в Пловдив (ВИДЕО)

И двата отбора останаха с човек по-малко по време на срещата

"Доволен съм от показаното преди почивката. Можем да играем добър футбол, но не успяхме да използваме положенията си преди паузата, защото прибързвахме и искахме прекалено рано да си решим мача. Горе-долу е справедлив резултатът, защото второто полувреме бе за Ботев. Искаме да владеем топката, но понякога не се получава, защото прибързваме. Аз обаче искам да виждам тази игра, с повече самочувствие и бързо мислене. Трябва да сме и малко по-спокойни.

Вратарят ни вече пази от месец и половина, много сме доволни от него. Това е едно сериозно момче, което ще стане голям вратар. На 18 години е, а вече се справя толкова добре и командва защитата, така че има голямо бъдеще. Като цяло на всички ни трябваше време, за да започнем да играем по начина, по който искаме. Липсва ни малко самочувствие и последният пас. Трябва да взимаме по-точни решения в решителните моменти", коментира пред колегите от "Диема" наставникът.

Иван Минчев: Можем само да съжаляваме, че изпуснахме победата

"Отбелязах хубав гол"

"Няма лесен съперник, щом сме стигнали до този етап на турнира. Ще направим всичко възможно, за да отстраним отбора на Етър", добави Загорчич относно жребия за Купата на България.