Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира победата с 2:1 над Ботев (Враца).

"Очаквахме тежък мач срещу Враца, но не очаквахме лошия терен. Доволен съм от желанието през първото полувреме. През второто полувреме вкарахме и втори гол, но се прибрахме и Ботев ни натискаше, като така можеше да ни отбележат. Доволен съм от резултата, като и на момчетата им беше трудно като за първи домакински мач. Има някои неща за изглаждане, главно през второто полувреме. Преди гола имаше две ситуации, в които защитниците подцениха ситуациите и след това падна концентрацията при ъгловия удар. Говорихме за това на полувремето и се надявам да не правим подобни грешки.

Росен Кирилов съжали: Можеше да вземем нещо от Славия

"Не ни достигна да вкараме втори гол"

Ние ще гледаме да печелим всеки мач, накрая ще видим докъде ще стигнем. За съжаление в момента нямаме добри условия за тренировка, за да се развиваме. Надявам се лека-полека да показваме повече добрите си аспекти. Явно през този сезон само ще гостуваме, а догодина само на нашия стадион ще играем", заяви Загорчич.