Славия загуби контролната си среща с Войводина (Нови Сад). "Белите" отстъпиха с 0:1 във втората си проверка на турска земя.

Мачът стартира с над 25 минути закъснение, като се наложи човек от щаба на Войводина да стане главен арбитър, а представители от щаба на "белите" да бъдат в ролята на странични съдии.

Мартин Кушев: Резултатът има значение

"Допускаме много леки голове"

Селекционерът на националния отбор Ясен Петров, както и Александър Димитров бяха на трибуните, за да гледат сблъсъка на живо.

В самото начало на срещата бе отсъдена дузпа за Войводина. Миодраг Гемович стреля, но Георги Петков спаси.

Малко след това пристигна и официалната съдийска бригада.

Войводина стигна до победата в 70-ата минута. Удар на футболист на тима бе избит от Вуцов, но при добавката Богдан Младенович не сгреши за 0:1.

Славия падна тежко с 1:6 от руснаци

Тежко начало за "белите" на турска земя

Секунди по-късно Петър Патев центрира към Ерол Дост, но ударът на новото попълнение на Славия прелетя встрани от вратата.

Калоян Кръстев взе пак успя да вкара топката в мрежата, но попадението му в последните минути на двубоя бе отменено заради засада.