Старши-треньорът на Славия Велислав Вуцов призна, че се надява час по-скоро в отбора да бъде привлечен централен нападател. Наставникът сподели, че „белите" създават достатъчно положения, но няма кой да ги реализира. Припомняме, че по-рано през деня Славия завърши наравно 1:1 в контролен мач с Ботев (Враца). Ето какво каза Вуцов след двубоя:

„Търсим нападател, който да ни свърши работа, защото няма никакво време. Ако не успеем да привлечем атакуващ играч, ще опитаме да накараме момчетата, които са тук, да започнат да бележа. Явно е, че имаме проблеми в атака. При всяко положение трябва да търсим нападател.

Надяваме се хората, които са контузени, като Тодор Колев и Здравко Лазаров да се завърнат много скоро в атака, за да бележим повече попадения. Създаваме положения, но няма кой да вкара. Ще вземем един нападател. Да, когато вземем новия, той ще е изостанал с подготовката, но се надявам да уцелим верния човек", коментира Вуцов.

„Доста далеч сме от формата, която се надявам да имаме в първенството, а освен това нашата нагласа не беше днес като за мач. Имаше някои неща през първото полувреме, които ме задоволяват, докато през втората част не показвахме това, което трябва, тоест това, което тренираме.

Ще имаме разговори с някои играчи поотделно. Нормално, получиха се две различни полувремена", каза Вуцов за контролата с Ботев Враца.