Президентът на Славия Венци Стефанов призна, че главният съдия Антон Генов не е сбъркал в решението си да отсъди дузпа за Левски (2:2). Босът обаче беше видимо бесен на играчите на своя отбор, които пропуснаха да бият "сините".

"Две минути преди края направихме дузпа. Такава имаше, нормално отсъдена. Какво да направим? Данчо Петков се раздаде през целия мач, но беше излишно да прави дузпа. Най-опитните трябваше да внесат спокойствие. В случая не успяхме.

Антон Генов се справи. Не допусна нито един футболист да му противоречи. Мисля, че съдийската бригада се представи перфектно. През първото полувреме бяхме по-добре. След това се прибрахме и така се стигна до изравняване", заяви Стефанов.

"Младите вратари правят такива грешки. Стефано е с голямо бъдеще и разчитам това да не се повтаря занапред", коментира Стефанов относно грешката на вратаря на Славия за първия гол на Левски.

"Когато играеш футбол, могат да се случат всякакви неща. А когато се играе порно, се знаят и резултатите накрая”, завърши Стефанов, визирайки победата на Литекс над Монтана с 2:0.