Националният футболист от състава на Славия - Стефан Велков, направи интересно признание относно негов трансфер в Англия.

Централният защитник е бил пред преминаване във Фулъм, но нещата не са се получили заради мениджърски игри. Поне така твърди Велков.

"През лятото на 2014 година бях близо до Фулъм, но мениджърски спънки и, бих казал, задкулисни игри, изиграха лоша шега на целия трансфер, а бях подписал договора. Разбира се, той може да е подписан, но щом не е регистриран във футболната асоциация, е само една драсканица върху хартия. Мениджърските спънки дойдоха от английска страна", коментира бранителят за Спортал.

"Дали съжалявам? И да, и не. Тогава бях на 17 години и щеше да е добре за мен, предвид всички условия, които ми се предлагаха, а и футболистите, с които щях да играя в Лондон. Същевременно, както се развиха нещата за Фулъм онази година, не съжалявам, че останах тук", добави още Велков.

Стефан Велков пред ТОПСПОРТ: Харесвам Левски, ЦСКА и Лудогорец, питайте г-н Стефанов има ли оферти

Стефан Велков пред ТОПСПОРТ: Харесвам Левски, ЦСКА и Лудогорец, питайте г-н Стефанов има ли оферти

"Имаме право да мечтаем за Мондиал 2018, но с едно наум"