Спартак (Варна) направи пълен обрат и победи Славия с 2:1 в контролна среща по футбол в Банско.

Славия бе по-активният отбор в атака в началото, а Ахмед Ахмедов и Емил Стоев не успяха да вкарат с глава след две добри центрирания. "Белите" все пак стигнаха до гол в 12-ата минута, когато Тони Тасев получи подаване по лявото крило от Людовик Соарес и центрира в наказателното поле, където Ахмед Ахмедов засече топката за 1:0.

Спартак обаче изравни бързо. Ромеш Ивей отне пред наказателното поле на Славия, преодоля вратаря Георги Петков и се разписа за 1:1. Спартак направи пълен обрат през второто полувреме, когато двата отбора смениха по-голямата част от титулярите. В 65-ата минута Георги Бабалиев подаде на Божидар Васев на чиста позиция и халфът на варненците вкара без проблеми за 2:1, сочи БТА.

Загорчич с равносметка на сезона: Искаше ми се повече