Тимът на Славия завърши контролата си със словашкия Серед при резултат 1:1. Съперникът на столичани е на 10-ото място в местната лига.

В 3-ата минута играчите на Славия имаха претенции за неотсъдена дузпа в тяхна полза. Галин Иванов овладя топката и бе фаулиран от защитник на Серед, но главният съдия даде сигнал играта на продължи.

Златомир Загорчич остана доволен от победата на Славия

Тимът му успя да надвие латвийския Спартакс с 1:0

В 82-ата минута Галин Иванов се разписа след добро подаване на Радослав Кирилов.

Две минути преди края Панайотис Лука изравни. Нападателят получи подаване по земя на метри от вратата и не сбърка, донасяйки равенството в двубоя.

СЛАВИЯ: Георги Петков, Петър Патев, Емил Виячки, Милен Гамаков, Христо Попадийн, Венцислав Бенгюзов, Радослав Кирилов, Филип Кръстев, Галин Иванов, Емил Стоев, Цветелин Чунчуков.