Отборът на Славия загуби с 1:2 от чешкия Бърно. Двата отбора се срещнаха в контролен мач, който се проведе в Турция.

В 9-ата минута само липсата на късмет лиши Николай Божов да отбележи поредното си ефектно попадение с бялата фланелка. Нападателят получи топката в наказателното поле след центриране на Жуниньо и моментално стреля със странична ножица, но в аут.

В 35-ата минута футболистите на Бърно откриха резултата. Симерски открадна топката, навлезе в наказателното поле и стреля под плонжа на Емил Петров - 1:0. В края на полувремето чехите стигнаха и до втори гол. След центриране от пряк свободен удар и неразбирателство в отбраната на славистите, Радосик от много малък ъгъл вкара кълбото точно под горната греда.

Веднага след изпълнението на центъра Славия върна едно попадение. Топката стигна до Христов, който центрира, а Божов с глава вкара в долния ляв ъгъл на вратата на Крибечек.

След почивката и двата отбора пробваха да стигнат до нови голове, но грешките в предни позиции ги лишиха от това. Старши треньорът на Славия Емил Велев изпробва почти всичките си футболисти.