Отборът на Славия записа втора поредна загуба в контролите, които са част от подговката на тима в Турция. Днес "белите" паднаха от Ахмат (Грозни) с 1:3, след като само преди няколко дни отстъпиха пред украинския Олександрия с 0:4.

Украинци отнесоха Славия в първата контрола на столичани

"Белите" загубиха с 0:4 от Олександрия

Руския тим поведе в резултата още в 47-ата секунда, след добра атака отляво. След него се получи разбъркване в наказателното поле на столичани, от което Садаев се възполза и отбеляза за 1:0. Отново той се разписа в 14-ата минута, удвоявайки преднината за своя отбор.

Второто полувреме започна по същия начин както и първото - с гол от съблекалнята. Още в 34-ата секунда Стергиакис бе париран, а резултата бе 3:0 в полза на Ахмат.

В 58-ата минута Славия най-накрая стигна до почетно попадение. След чудесна комбинация със своите съотбоници, Владислав Узунов се разписа за крайното 1:3.

СЛАВИЯ: 32. Стергиакис, 66. Абуд Омар, 6. К. Велков, 15. А. Христов, 27. Мартинов, 77. Велев, 33. Иванов, 73. Минчев, 14. Димитров, 2. Ал. Александров, 35. Йомов

АХМАТ (ГРОЗНИ): 33. Гудиев, 40. Утсиев, 5. Плиев, 15. Семенов, 4. Уилкер, 19. Иванов, 21. Одисе, 23. Шветс, 14. Раванели, 8. Лео, 9. Садаев