Славия победи Ботев (Криводол) с 3:2 в приятелска среща на своя стадион в "Овча купел".  Головете за "белите" отбелязаха Тодор Колев - 2 гола (в 44-ата и в 51-ата минута) и Стоян Георгиев - в 64-ата минута.

Два гола за отбора от Западната "Б" група Ботев вкара техният топ-реализатор Николай Владинов - в 7-ата и в 27-ата минута.

Старши-треньорът на Славия Велислав Вуцов започна мача със следния състав: Емил Петров, Радослав Димитров, Кавдански, С. Георгиев, Роберт Петров, Дюлгеров, Коприваров, Иванов, Бето, Колев, Жуниньо.

Дошлият на проби бразилски нападател Жуниньо се отличи с три пропуска - един път сам срещу вратаря, втори път от границата на наказателното поле би в тялото на защитник, а третия път - диагонален удар с глава от близко отново не намери очертанията на вратата.

Головете за Криводол станаха след грешки в защитата на "белите", но след това по-опитният отбор стигна до победата. През второто полувпреме играта на Славия в нападение бе по-добра, тъй като се включиха успрешно Ду Бала и Дениран Ортега.