Славия постигна първа победа в контролните мачове по време на лагера в Анталия. "Белите" надвиха с 1:0 петия в азербайджанското първенство Нефтчи (Баку).

Единственото попадение в срещата реализира в Милчо Ангелов в 62-ата минута. Това бе дебютно попадение за дошлия от ЦСКА нападател.

През първото полувреме Ангелов и Тони Иванов пропуснаха две добри възможности. Славчо Шоколаров пък получи неочакван червен картон.

Вратарят Антонис Стергиакис получи удар в глезена от противников състезател и бе заменен принудително от Георги Петков.

Единствено Цветелин Чунчуков не взе участие в контролата. Следващата проверка на "белите" е в неделя, а съперник е унгарския Халадаш.

Стартов състав на Славия: Антонис Стериакис, Славчо Шоколаров, Андреа Христов, Стефан Велков, Абуд Омар, Стефан Велев, Тони Иванов, Иван Минчев, Галин Иванов, Янис Карабельов, Милчо Ангелов.

Георги Петков: Ако Славия се класира за финал, искам Левски за съперник