Славия победи с доста мъки новака в "А" група Конелиано с 2:1 в контрола, която се игра на стадиона в град Превец.

"Белите" излязоха напред в резултата още в 17-ата минута, когато Джовани Сперанца преодоля вратаря на новака в "А" група Гаджев след самостоятелен пробив. Само три минути по-късно Радулов от Конелиано проби по лявото крило и центрира в наказателното поле, където Марио Кръстев бе точен за 1:1.

До края на първото полувреме играчите на Славия имаха повече голови положения, но пропуски направиха Ради Рангелов и Тодор Колев.

На полувремето двамата треньори направиха доста смени и темпото на игра спадна чувствително.

Все пак в последната минута юношата на "белите" Мартин Стефанов със страхотен удар с глава донесе победата на Славия.

Срещата бе наблюдавана от президента на най-стария столичен тим Венци Стефанов. Той бе в компанията на Ивайло Дражев, който вече официално се води собственик на тима от Герман, след като изкупи основния пакет акции от боса на ЦСКА Васил Божков.

Славия - Конелиано 1:1

1:0 Сперанца (17), 1:1 Кръстев (20), 2:1 Стефанов (90)

Славия: Амбарцумян, Мечечиев, Кюмюрджиев, Караславов, Вл.Иванов, Стойков, Сперанца, Лазаревски, Т.Колев, Н.Петров, Р.Рангелов (Петров, Джамбазов, Павлов, Георгиев, Стефанов, Трифонов, Дяков, Пейчев, Димитров)

Конелиано:Гаджев, Йошев, Асенов, Олегов, Горанов, Орманджиев, Кръстев, Вълков, Христов, Дяков, Радулов (Митев, П.Димитров, Стойчев, Атанасов, Александров)