Славия победи с 1:0 Добруджа в последната си контрола през зимната подготовка. Единственото попадение бе дело на Цветелин Чунчуков в 18-ата минута от дузпа.

Снимка 405507

Наказателният удар бе отсъден за нарушение на вратаря Стефано Кунчев срещу Стефан Ашковски.

През втората част в игра за "белите" влязоха нови 11 футболисти. Сред тях бе Ненад Лалатович - сръбски защитник, който кара проби.

Дебют за Славия направи кореецът Хоя Ким.

Снимка 405511

Славия: Георги Петков, Хоя Ким, Давид Муньос, Тейнур Марем, Димитър Велковски, Славчо Шоколаров, Милен Гамаков, Радослав Кирилов, Дарко Тасевски, Стефан Ашковски, Цветелин Чунчуков (като резерви влязоха Георги Георгиев, Душан Лалатович, Владислав Узунов, Филип Кръстев, Илиян Мицански, Александър Станисавлевич, Мартин Сандов, Алекс Боримиров, Преслав Петров, Денис Бара, Христо Иванов).

Загорчич: Ще ни бъде трудно с толкова много играчи

Заги: Дано се справим без Галин Иванов

"Славия се стреми да играе офанзивен футбол"