Славия не успя да победи аутсайдера Спартак (Вн), след като завърши наравно 1:1 в мач от 20 кръг на "А" група.

От самото начало на срещата двата отбора се бореха за всяка топка, като следваха атаки и към двете врати. В 43-ата минута на мача с бомбен истрел от около 30 метра Младен Стоев откри резултата в полза на "соколите".

През втората част момчетата на Альоша Андонов излязоха по-мотивирани и притиснаха противника в неговата половина. Натискът на "белите" даде резултат и само пет минути след подновяването на играта Тодор Колев изравни с глава. Ангел Стойков центрира към Славчо Георгиевски, който свали топката към непокрития Колев и нападателят не срещна трудност да вкара коженото кълбо във вратата на Цанков.

След попадението Славия се опита да отбележи ново, но усилията им не бяха възнаградени. До края на двубоя гостите се прибраха в своята половина и успяха запазят така ценната за тях точка.