Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители:

Славия - Локомотив (София) 1:2 в мач от efbet Лига

Локомотив (Сф) удари Славия като гост в малкото столично дерби

Вижте подробности

90+3′

Калоян Кръстев имаше прекрасен шанс да отбележи в трети гол за гостите в последната минута, но Вуцов спаси с крак.

83′

Жълт картон за Йон Бакеро.

77′

ГОООЛ! 1:2! ГАЛИН ИВАНОВ! Славия намали изоставането си в 77 минута. Ертан Томбак центрира прекрасно в наказателното поле, а капитанът на "белите" Галин Иванов с глава отключи вратата на Локомотив.

75′

На стадион "Александър Шаламанов" се чуват викове оставка, които са насочени към легендата на Барселона - Хосе Мария Бакеро.

70′

ГОООЛ! 0:2! ТРАОРЕ! 20 минути преди края на мача гостите нанесоха втори удар. Стив Траоре беше изведен зад гърба на "бялата" защита, надбяга Керчев и технично прехвърли Вуцов за 0:2!

66′

ШАНС ЗА СЛАВИЯ! "Белите" можеха да възстановят паритета в 66-та минута, когато Ерол Дост намери Мартин Сораков в наказателното поле, последва удар към във вратата, но Александър Любенов блесна с фантастично спасяване.

64′

Жълт картон за Красимир Милошев.

61′

ГРЕДА ЗА ЛОКОМОТИВ! В 61-ва минута гостите пропуснаха отлична възможност да удвоят преднината си. Траоре слаломира между няколко защитници в бели екипи, стреля с десния крак но топката се отби от страничната греда.

60′
Снимка 634051

Източник: startphoto.bg

58′

Тешейра отстъпи мястото си на Валентин Николов.

55′

Славия логично е по-активният отбор в началото на втората част, но чисти положения пред вратата на Любенов няма.

50′

Владеене на топката: Славия: 64%, Локомотив (София): 36%

46′

Бакеро предприема тройна смяна. Роберто Райчев, Мартин Сораков и Ерол Дост се появиха в началото на втората част, а играта напуснаха Кристиян Добрев, Кристиян Стоянов и Владимир Николов.

Снимка 634052

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+10′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+7′

Жълт картон за Ивайло Найденов.

45′

10 минути продължение

39′

Нов шанс за Локомотив! Пет минути преди почивката Ивайло Найденов засече с глава центриране от левия фланг, но топката мина на сантиметри от целта.

34′

ГОООЛ! 0:1! СИМЕОН МЕЧЕВ! "Железничарите" откриха резултата в 34-минута. Тешейра центрира отдясно, Бруно Франко свали с глава към Мечев, който от воле матира Вуцов със страхотен шут с левия крак.

28′

Играта е подновена след почти 10 минути пауза, в която лекарите оказваха помощ на Виктор Генев. Дано всичко със защитника е наред.

Снимка 634053

27′

Очевидно проблемът за Генев е сериозен. Опитният защитник на "белите" напусна терена с линейка, а на негово място в игра влезе Венцислав Керчев.

19′

Играта е спряна! Изглежда Виктор Генев има сериозен проблем, след като се сблъска с вратаря на Локомотив и си удари главата.

Снимка 634054

13′

ГРЕДА ЗА СЛАВИЯ! "Белите" обградиха своите гости в последните няколко минути, а Галин Иванов стреля от границата на наказателното поле, Александър Любенов само изгледа топката, която се отби от напречната греда и тупна на голлинията. "Железничарите" оцеляха.

12′

Славия организира страхотна атака по десния фланг в 12-та минута на мача, но Ертан Томбак провали усилията на своите съотборници с безобразно отиграване. Малко след това Кристиян Стоянов стреля към вратата на Локомотив, ала топката прелетя над вратата.

8′
Снимка 634048

3′

Малкото столично дерби започна на високи обороти, а в първите 2 минути Галин Иванов и Карлос Франса обстрелваха противниковните врати, но без успех.

1′