Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Край на мача!

90+1′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! "Болярите" бележат в добавеното време чрез резервата Иван Петков - 2:1!

89′

Колев влиза на мястото на Вълчанов.

85′

Узунов влиза на мястото на Йомов.

78′

Шанс за Славия. Центриране от корнер завършва с удар с глава на Стефан Велков, който обаче не успя да уцели вратата.

74′

Жълт картон за Атанасов.

69′

Петков влиза на мястото на Бадара.

68′

Димо Атанасов проби по левия фланг и центрира към Сашо Александров, който стреля от движение, но ударът му е избит от Велков.

63′

Етър изглежда далеч по-свеж след началото на второто полувреме, а събитията след 50-та минута са в половината на домакините от Славия.

57′

Галин Иванов заменя Мба.

55′

Кямил влиза на мястото на Ивайлов.

47′

Ивайло Димитров можеше да даде отново преднина на Славия, но негов удар по диагонал отляво в наказателното поле минава встрани от вратата!

45′

Начало на второто полувреме.

44′

Жълт картон за Ивайлов.

43′

Жълт картон за Абуд.

45+1′

Край на първото полувреме.

42′

ГОООЛЛЛ ЗА ЕТЪР! Гостите изравняват след груба грешка на Андреа Христов, който изгуби топката от Иван Стоянов, за да може последният да намери успоредно на вратата Бадара - 1:0!

39′

Доста слабо темпо на игра в последните минути, което донякъде е обяснимо предвид високите температури.

27′

"Болярите" се опитват да се установят в половината на съперника, но до този момент без успех.

19′

Нова възможност за "белите", но Иван Минчев не успя да намери точно свой съотборник в наказателното поле.

16′

ГОООЛЛЛЛ ЗА СЛАВИЯ! Иван Минчев намери Стефан Велков след центриране от фаул, който с глава открива резултата - 1:0!

12′

Противно на очакванията, гостите от Етър са по-активният отбор в първия близо четвърт час на двубоя.

3′

Етър можеше да поведе в резултата, но Бадара не успя да се възползва от грешка на вратаря Стергиакис и пусна топката покрай гредата!

1′

27. Мартинов 17. Ивайлов
73. Минчев 15. Вълчанов
23. Узунов

Славия приема Етър на стадиона в квартал "Овча Купел", а срещата се очертава да е доста любопитна. Домакините лъкатушат в последно време, но в миналия кръг успяха да стигнат до равенство 1:1 при гостуването си на лидера в Първа лига до момента - Черно море.

Футболистите на Загорчич дори можеха да си тръгнат от Варна с пълен актив от точки, но Ивайло Димитров пропусна добро положение в края на мача.

От другата страна е Етър, който постигна първа победа в шампионата в последния кръг, налагайки се с 2:1 над Пирин при завръщането на отбора на собствения си стадион във Велико Търново.