Един от най-одумваните съдии в българския футбол - Ангел Ангелов, направи гаф и в Мездра, където местният Локомотив би 2:0 Сливен в предпоследния си двубой от настоящия шампионат.

Ангелов, който бе оплют за двете дузпи, с които ЦСКА обърна с 2:1 Славия по-рано през шампионата, не бе много адекватен и в родния Северозапад. Той вбеси спортно техническото ръководство на отбора от Мездра, като не отсъди нарушение в момента, в който вратарят на гостите Здравко Чавдаров улови топката с ръце извън наказателното си поле.

Иначе "железничарите" откриха резултата "още от съблекалнята". Във втората минута Любомир Тодоров вкара за 1:0.

В 43-ата минута гостите от Сливен имаха шанс да изравнят резултата. След контраатака на "войводите" Марков нахлу отдясно в наказателното поле на домакините и падна след съприкосновение с вратаря на Локо (Мездра) Юлиян Левашки. Зад топката застана звездата на Сливен Иван Стоянов. Той обаче нацели гредата.

Втория си удар мездренци нанесоха в началото на втората част, когато Бамба направи 2:0.