90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

Заслужена победа за Берое. За Славия остава утехата, че трудните мачове свършиха.

90+1′

Илиас Хасани сменя Георги Минчев. Четири минути добавено време.

90′

Иван Минчев стреля от фаул над гредата.

88′

Опасен фаул за Берое след фаул на Вълчев срещу Фуртадо.

87′

Мачът се доиграва.

86′

Димо Бакалов лежи на терена. Той падна лошо на ръката си. Беше настъпен от Карабельов.

84′

Василев хвана топката след центриране отдясно на атаката на Славия.

83′

Иван Минчев опита отново характерния си удар отдалече. Топката мина над вратата.

76′

Кукула вкара гол, но се оказа в засада. Макута подаде успоредно след пробив отдясно.

75′

Иван Минчев изкаше да прехвърли Стериакис, но топката отиде много вдясно.

74′

Кукула (Ерсон Коща) сменя голмайстора Алиун Фал.

74′

Димитър Рангелов сменя Филип Кръстев.

69′

Виячки стреля с глава до гредата. Футболистът на Славия беше в засада.

65′

Калоян Кръстев пропусна след удар с глава отблизо.

64′

Дошлият от Левски Атнас Кабов сменя Емил Стоев.

63′

Георги Вълчев сменя Радослав Терзиев.

61′

Пропуск на Еривалдо. Пробив на Крум Стоянов отляво. Топката беше подадена по земя, но футболистът я удари с грешния крак в аут.

60′

Димо Бакалов смени Ибрахима Конте.

58′

Ибрахима Конте спря и изрита топката в тъч. Той има мусулен проблем.

55′

Попадийн можеше да се реваншира. Той засече остра топка отдясно, подадена от Кристиян Кръстев. Но кълбото мина над гредата.

53′

Радослав Кирилов стреля над вратата на Берое след самостоятелна акция.

51′

АВТОГОООООЛ! Христо Попадийн с нескопосано отиграване засече топката в собствената си врата. Стив Фуртадо слезе до аутлинията и подаде по земя леко назад. Неговите съотборници се разминаха, но Попадийн се намеси не както трява.

48′

Удар с глава на Еривалдо. Топката мина над вратата на Стериакис.

45′

Еривалдо сменя Октавио.

45′

Ще успее ли Славия да обърне хода на мача?

45+2′

Заслужен аванс за Берое.

45′

Две минути добавено време.

44′

Емил Стоев засече топката до лявата греда на гостите, но ударът му изпрати топката в аут.

42′

Добра атака на Берое отдясно. Фуртадо подаде по земя, но Виячки изби в корнер.

35′

След гола темпото спадна. Играчите на Берое се дръпнаха леко назад.

Снимка 496080

26′

Радослав Кирилов стреля отляво след влизане навътре. Топката се отби в главата на Георги Ангелов и излезе в корнер. След него Кирилов стреля в аут.

18′

ГООООЛ! Алиун Фал вкара от един метър. Берое изпълни корнер отдясно. Стериакис спаси удар с глава, но се сблъска със свой съотборник и падна. Топката стигна до Фал, който не можеше да пропусне.

17′

Хубав удар на Макута след като се освободи от съперник пред наказателното поле. Стериакис плонжира надясно и спаси.

14′

Карабельов стреля от воле след корнер. Топката попадна в ръцете на Християн Василев.

7′

Иван Минчев стреля силно отдалече. Стериакис изби напред. Ибрахима Конте опита добавака отблизо, но вратарят отново спаси. Алиун Фал стреля след това високо в аут.

5′

Гостите се настаниха трайно в половината на Славия.

3′

Центриране на Макута отдясно. Алиун Фал засече топката фронтално, но тя профуча над гредата на домакините.

1′

Георги Кабаков даде първия съдийски сигнал.

4. Петър Патев 29.Еривалдо

Славия и Берое ще затворят петия кръг в Първа лига. Срещата е от 19:30 часа и ще се играе на стадиона в столичния квартал "Овча купел".

Домакините имат само една точка от четири мача въпреки силния финал на предишния. Тяхната програма наистина е много тежка. Те имат мачове с петте най-силни отбора в първите кръгова, след което ще имат съперници, срещу които могат да натрупат добър точков актив.

За съжаление това доведе до раздялата със Златомир Загорчич, който е в основата на добрите игри на Славия. Тимът ще бъде воден от Мартин Кушев. Специалистът заместваше натурализирания сърбин при наказания и има вече натрупан опит.

Момчетата на Димитър Димитров играят доста приятен футбол. Те записаха 2 победи и 2 равенства и при успех днес ще излязат само на точка след лидера Лудогорец. Днешният двубой ще покаже дали Берое има амбиции за нещо голямо в настоящия шампионат.

Старозагорци нямат загуба на "Овча купел" от 8 години. В последните 9 мача "зелените" записаха 6 победи и 3 равенства.

В Славия за днешната среща ще липсват контузените Дарко Тасевски и Ивайло Димитров.

В Берое контузените са доста повече. Душан Перниш, Кийлън Лебон, Александър Василев, Радослав Апостолов и Никола Маринов не могат да бъдат използвани от Димитър Димитров.