Помощник-треньорът на Славия - Мартин Кушев, говори след равенството 1:1 срещу Черно море. Специалистът беше доволен от факта, че "белите" са показали характер и агресия.

"През първото полувреме беше равностоен мач. В края Черно море имаше повече инициативата. През второто полувреме имахме ситуации, доволни сме, че се върнахме в мача.

Грешката дойде на тъча при елементарна топка. Мисля, че и голът стана с рикошет, греда. Има го във футбола. И преди гола имахме много добра възможност за гол. Проявихме характер и вкарахме агресия в атаките си.

Ние обичаме сами да си създаваме неприятности. Създаде се хубав мач. След мача с ЦСКА имаше не много добро настроение. Играем за себе си. Доволни сме, че показахме характер и агресия", заяви Кушев.

Емил Виячки: Реших да бия топката с едно и тя влезе