Старши треньорът на Славия Емил Велев не бе особено словоохотлив след тежкото поражение от Левски с 0:3. Кокала призна, че тимът му е бил тотално надигран през второто полувреме и закономерно е загубил двубоя.

"Дойдохме днес тук да играем футбол и това се получаваше, докато ни отбелязаха нелепо първия гол. После играта ни се разстрои, направихме и една принудителна смяна на Богомил Дяков. Надявам се да се оправи за финалния мач за Купата на България, може би и заслужено загубихме.

Смените още повече повлияха на играта ни. Видяхте, че до 40-та минута те нямаха нищо. Отбелязаха ни първия гол при контраатака. През второто полувреме не играхме добре.Предполагам, че загубите влияят на нашите футболисти, но за купата се играе по друг начин и трябва да бъдем готови на 100%", отсече Кокала.