Треньорът на Славия Ратко Достанич заяви след победата на "белите" с 4:1 над Родопа, че не е останал доволен от многото пропуски на момчетата му пред вратата на гостите.

“През първото полувреме пропуснахме няколко много чисти положения пред вратата на Родопа, от които трябваше да реализираме поне едно. Май си помислихме, че мачът ще бъде лесен, но Родопа ни вкара през първата част и за малко да се получи изненада. Второто полувреме излязохме спокойни и уверени и заслужено победихме.

След почивката бяхме преобразени. Въпреки, че отново направихме пропуски, в крайна сметка спечелихме трите точки, което бе най-важното. Много още има да работим и да се борим за по-предно класиране, но при добра селекция през зимата може да радваме по-често любимците си през пролетта”, заяви Достанич.

Наставникът сподели, че той и възпитаниците му се съсредоточават към предстоящия сблъсък с Ботев (Пд) за купата на България. Срещата е в четвъртък от 13,30 часа на стадион "Славия".