Ръководството на Амкар (Перм) отложи случая "Даниел Пеев" за след две седмици. Най-късно до 12 март руснаците ще умуват дали да предложат договор на халфа на Славия и да го съберат в един отбор с брат му Георги Пеев. На въпросната дата затваря трансферният пазар в Русия.
Пеев-младши изкара четиридневни проби в руския отбор, който беше на заключителна подготовка в Австрия. Халфът игра 30 минути за отбора на Перм в проверка срещу местен тим.
Тази сутрин Даниел Пеев се прибра в България, като е оставил отлични впечатления в треньорския шаб на руския тим, твърди "24 часа". Ако преминаването на Пеев в руския отбор не се осъществи, то това почти със сигурност ще стане през лятото.
Амкар мотае Дани Пеев
Източник: www.plovdiv24.com
ANDREI JELIAZKOV
на 25.02.2011 в 15:49:21 #2Дани тези не те заслужават остани си в СЛАВИЯ и ще идеш в по-голям отбор
Vladko99
на 25.02.2011 в 11:29:04 #1Дани да остане още 6 месеца и ще отиде в по-стабилен отбор, В русия плащат, но надали ще прокопса,като футболист.