Неманя Гудели вкара единствения гол за победа на Севиля с 1:0 в гостуване срещу Майорка и така отборът на Хорхе Сампаоли се отлепи от зоната на изпадащите в испанското футболно първенство.

Севиля, който спечели едва за втори път през сезона, е 13-и с девет точки, колкото има и днешният съперник Майорка.

Единственото попадение падна в 53-та минута чрез Неманя Гудели. Сръбският национал получи подаване от Иско и стреля силно в горния ляв ъгъл за 1:0, а минути по-късно той отправи и удар с глава на сантиметри от гредата след корнер.

Карло Анчелоти жегна Барселона: Да си ограничен до само един стил на игра не е правилно

Мегасблъсъкът е утре от 17:15 часа