Асен Чандъров коментира 10-ата поредна загуба на Септември в Първа лига. Ето какво каза халфът след 1:4 от Лудогорец:

"Според мен изиграхме едно добро първо полувреме, както показва резултатът в него - 1:0 за нас. Този ранен гол, който Лудогорец вкара през второто, ни пречупи. После видяхте - те не спряха да ни вкарват, стигнаха до трети и четвърти гол. Ако бяхме издържали още десетина минути, можеше да изкараме нещо от този мач.

Постоянно се включвам в атаките. Чаках топката да дойде при мен. Този път се получи. През първото полувреме ги изчаквахме на контраатаки и така отбелязахме. После обаче нямахме такива възможности. Доста добре стояхме през първото полувреме. Мислехме, че през първите 15 минути на второто ако не допуснем гол, можем да си тръгнем с точки.

Според мен имаше леко побутване на Шверчок срещу Стоичков, което му позволи да вкара изравнителния гол. Със сигурност не е леко с 10 загуби поред. Не е приятно да загубиш 10 пъти поред. Просто ни трябва малко късмет. Смятаме, че сме доста добър отбор. Виждате - играем, подаваме си я. Трябва ни мъничко късмет", каза Чандъров.

Септември загуби от Лудогорец с 1:4