Отборът на Рома нанесе тежка загуба на СПАЛ в тазвечершния мач от 15-яи кръг в Серия "А". "Вълците" се наложиха с 3:1 и новакът в елита записа девети мач, в който не успява да излезе като победител през този сезон.

Франческо Тоти: Не съм спирал да тренирам, предпочитам Наполи пред Ювентус

Тоти: Не съм спирал да тренирам, предпочитам Наполи пред Юве

"Ако се отпусна, ще стана 300 килограма"

Двубоят не започна никак добре за гостите, които останаха с човек по-малко, след като Фелипе получи червен картон заради това, че задържа Един Джеко и прекрати обещаваща атака на Рома. Именно Джеко откри резултата 10 минути по-късно, а до почивката можеше да направи резултата 4:0, но записа единствено пропуски.

В 32-ата минута Строотман удвои с удар от близо, а Лоренцо Пелегрини отбеляза за 3:0.

Почетният гол за СПАЛ падна след изпълнение на дузпа, която бе реализирана от Федерико Вивиани, който трябваше да я изпълни два пъти.