Рома стигна до изключително трудна победа с 2:1 като гост на Болоня в мач от 4-ия кръг на Серия "А". Александър Коларов даде аванс на гостите 48-ата минута, а шест минути след това Сансоне изравни от дузпа. Победният гол бе дело на Един Джеко в 94-ата минута. Пет минути преди края на редовното време Манчини бе изгонен.

Така "вълците" събраха 8 точки и излизат на 4-о място във временното класиране, докато "синьо-червените" са с точка по-малко.

Коларов даде аванс на Рома малко след началото на второто полувреме след отлично изпълнение на пряк свободен удар.

В 54-ата минута Никола Сансоне изравни от дузпа.

Пет минути преди края на редовното време Джанлука Манчини получи втори жълт картон за нарушение пред наказателното поле и бе изгонен.

Въпреки това "вълците" стигнаха до победен гол в закючителните секунди на срещата. Джеко бе оставен сам в наказателното поле и с глава засече центриране на Лоренцо Пелегрини за 1:2.

Наполи отнесе Лече, Йоренте започна с головете в Серия "А"