Феновете на Рома си отдъхнаха, че звездата Пауло Дибала не е контузен сериозно. Аржентинецът бе сменен на полувремето на дербито с Ювентус в неделя, което завърши 1:1.

Тифозите се притесняваха, че Ла Хоя може да пропусне важните мачове с Байер Леверкузен и Аталанта тази седмица. Оказа се, обаче, че няма нищо сериозно и Дибала може дори да е на линия за гостуването в Германия в четвъртък.

Интересно: Де Роси навива звезда на Ювентус да премине в Рома

Ето подробности

Направените тестове от лекарите на Рома показаха, че става въпрос само за мускулна умора и няма никаква контузия.

Това означава, че Дибала може да е на разположение за сблъснъка с Аспирините. Вълците загубиха първия мач с 0:2 у дома и имат тежката задача да са първия тим, който побеждава Байер този сезон, ако искат да продължат напред.

В неделя пък Рома играе с Аталанта в пряк дуел за място в Шампионската лига. Двата тима делят петото място в Серия А в момента с еднакъв актив от точки - 60.