Според мен нямаше дузпа за Байерн, но и такива неща се случват. Това заяви наставникът на Реал (Мадрид) - Зинедин Зидан след успеха с 2:1 над баварците в Мюнхен, в 1/4-финалите на Шампионската лига.

Французинът смята, че немците са опасен съперник и не бива да бъдат отписвани в реванша.

Реал (Мадрид) прекърши Байерн (Мюнхен), Кристиано Роналдо с два гола и пореден рекорд!

Реал прекърши Байерн в Мюнхен, Роналдо с два гола и пореден рекорд!

Пълен обрат за испанския гранд на "Алианц Арена"

"Тук винаги се побеждава трудно. Имахме доста проблеми през първата част. С търпение и преса, през второто полувреме стояхме доста по-добре. А след това съперникът остана с 10 души и стана много по-лесно за нас. Според мен нямаше дузпа за Байерн, но и такива неща се случват.

Лошото е, че можеше да стане 2:0 и имахме късмет, че това не се случи.

Снимка 288368

След това изиграхме силни 45 минути и дори сме малко разочаровани, че не победихме по-убедително, но няма какво да се направи, когато съперникът има истинска стена на вратата си.

Това е позитивен резултат, но има да играем и реванш и още нищо не е решено", смята Зидан.