Нападателят на Реал (Мадрид) - Винисиус заяви, че той и съотборниците му няма как да са доволни от резултата срещу Манчестър Сити (3:4) при положение, че "белия балет" е загубил. Бразилецът вкара един от головете в първата полуфинална среща от Шампионската лига между двата отбора.

"Никога не се радваме на поражение. Първата част приключи, остават още 90 минути, за да променим нещата. Феновете са тези, които правят разликата в последните два квалификационни кръга и следващият мач няма да бъде различен. Много съм доволен от отношението на отбора. Губехме с 0:2 от страхотен отбор... Много е трудно а играеш тук срещу Сити.

Тръгваме си оттук с вдигнати глави, за да изиграем добър мач през второто полувреме. Срещу Сити трябва да издържите, трябва да играете. Трябва да се подобрим особено в началото на мачовете.

Не може да допуснем гол и след това да започнем да играем, след като вече изоставаме в резултата. Срещу добър отбор е много сложно", каза Винисиус.

Манчестър Сити победи Реал (Мадрид) с 4:3 в Шампионска лига

Шоу на "Етихад"! Ман Сити и Реал (Мадрид) си отбелязаха 7 гола, но оставиха интригата за реванша

Бемзема се отчете с два гола за "кралете"