Защитникът на Реал (Мадрид) Пепе все още смята, че класиране на полуфиналите е възможно, въпреки загубата от Волфсубрг с 0:2.

"Предстои ни среща реванш, така че все още можем да обърнем нещата в наша полза. Имахме лоши 20 минути, в които Волфсбург материализираха своите положения, докато ние не успяхме. Трябва да поздравим нашия съперник, който се представи добре през първото полувреме. Не направихме добър старт и в крайна сметка си платихме за това. Знаехме, че те ще играят на контраатака и след дузпата трябваше да затворим играта малко повече, защото бе много важно да не допуснем ново попадение, но ние искахме да отбележим, което също бе важно.

Сблъсъкът все още е отворен. Сега ще играем у дома, пред нашите собствени фенове, и аз съм сигурен, че с тяхната подкрепа ние ще излезем крайни победители. Способни сме да обърнем резултата, този клуб го е правил през цялата си история и ще опитаме да го направим отново.", каза Пепе.