Една от звездите на Реал Мадрид - Килиан Мбапе не иска да играе в оставащите домакински мачове на тима в испанската Ла Лига този сезон. Нападателят пропусна дербито с Барселона (0:2) през уикенда, като официалната информация е, че той не се е възстановил напълно от контузия.
Съобщава се, че французинът, който отсъстваше от терените от 24 април поради травмата, е почувствал дискомфорт пет минути преди края на тренировката на Реал в деня преди мача срещу Барса. Според друга версия обаче Килиан е напуснал тренировката, когато е научил, че ще бъде на пейката за мача.
Според "The Athletic", Мбапе би предпочел да избегне игра в оставащите мачове на Реал Мадрид на "Сантиаго Бернабеу" този сезон, тъй като многократно е бил освиркван от феновете.
По-рано днес пък излезе информация, че французинът иска да участва в оставащите мачове от Ла Лига, за да бъде във форма за предстоящото Световно първенство.