Испанският гранд Реал (Мадрид) пропусна чудесна възможност да разгроми английския Челси в среща от турнира International Champions Cup.

"Кралете" поведоха с 3:0 на съперника си само в рамките на едно полувреме, като пропиляха още 4 чисти положения за отбелязване на нови попадения.

В крайна сметка обаче "сините" бяха на крачка от завръщане в мача, стигайки до оказалото се и окончателно 3:2.

В истински герой за "галактикос" се превърна Марсело, който вкара два от головете, а добави на сметката си и асистенция за третото попадение за "белите".

Именно след голове на бразилския бранител, Реал поведе с 2:0 до 26-ата минута.

Последва точен негов пас към Мариано Диас, който след 37 минути игра покачи на 3:0.

Крайното 3:2 стана факт след силни заключителни минути на лидера на Челси - Еден Азар.

Той бе точен в 80-ата и 91-ата минута от двубоя.

В крайна сметка Реал (Мадрид) стигна до заслужен триумф в звездния сблъсък, състоял се на стадиона в Мичиган.