Реал (Мадрид) започна по отличен начин сезона си в Шампионската лига, след като постигна убедителна победа с 3:0 в гостуването си на Селтик в първи мач от груповата фаза.

Домакините успяха да се противопоставят на носителя на трофея в турнира през първата част, но през втората мадридчани взеха своето. Единственото, което помрачи вечерта за "лос бланкос" бе контузията на Карим Бензема, който напусна терена след половин час игра, след като няколко минути накуцваше.

"Изглежда, че няма нищо притеснително, но трябва да изчакаме до утре. Първата оценка е, че не е нещо сериозно. Все още не сме наясно дали проблемът е в коляното или мускулен", успокои феновете след срещата Анчелоти.

Днес Бензема ще премине допълнителни прегледи, за да се установи точно какъв е проблема, но в лагера на тима се надяват той да е на линия, ако не за двубоя с Майорка през уикенда, то поне за този срещу РБ Лайпциг през следващата седмица.