Треньорът на Реал (Мадрид) - Карло Анчелоти остана доволен от победата с 3:0 над Селтик в първия мач от група "F" на Шампионската лига. Звездата на гостите Карим Бензема се контузи по време на двубоя и бе заменен от Еден Азар. Наставникът е много доволен от включването на белгиеца, който реализира третото попадение в мача.

"В момента не изглежда контузията на Бензема да е сериозна. За момента става дума за дразнеща болка, но утре ще имаме повече информация, след като минат прегледите на коляното му. Реших да пусна Азар на мястото на Карим, защото видях, че централните защитници на Селтик не излизат да пресират. Това е, което искам от Азар - да остави следа - и той го направи. Това бе перфектно включване от него. Когато имаме Кроос и Модрич, които да контролират топката, за противника става много трудно да ни пресира.

През първото полувреме със сигурност можеше да играем по-добре, но през втората част бяхме перфектни. В хода на мача използвахме енергията на по-младите ни футболисти и се видя, че феновете оценяват позитивно играта ни. Кроос бе важен в задържането на топката. Той се представи великолепно, както винаги", допълни италианецът.

Реал (Мадрид) победи Селтик с 3:0 в Шампионска лига