Отборът на Реал (Мадрид) постигна успех в поредната си контрола през това лято. Тази вечер селекцията на Зинедин Зидан спечели гостуването си на РБ Залцбург с 1:0. В герой за "кралете" се превърна новата им звезда - Еден Азар, който изпъкна с красив дебютен гол за испанския колос.

Попадението на белгиеца падна в 19-ата минута. Това той стори с мощен шут извън наказателното поле. В 39-ата Азар имаше възможност да се разпише за втори път в мача, след като преодоля противников защитник и се оказа сам срещу Станкович, но ударът му беше спасен от вратаря.

Снимка 437684

Източник: EPA/БГНЕС

През втората част двамата треньори извършиха доста смени, като най-близо до попадение беше Лука Йович, но сърбинът не успя да реализира от изгодна позиция.

Испански журналист твърди, че Неймар ще облече екипа на Реал (Мадрид)