Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема е категоричен, че няма проблем между отбора и наставника на тима Жозе Моуриньо.

През миналата седмица "Марка" съобщи, че няколко играчи, начело с капитана Икер Касияс са разговаряли с Флорентино Перес и са поискали уволнение на португалеца.

От клуба моментално отрекоха тези новини и обявиха, че са обсъждани единствено премиите, но от изданието отвърнаха с конкретни смс-и от източниците си.

"Нямаме лоши отношения с треньора", настоя въпреки всичко Бензема, след което се изказа ласкаво за Кристиано Роналдо.

"Меси и Роналдо да двама отлични състезатели, но за нас Роналдо е по-добрият от двамата. Колкото до Антонио Адан, той е добър вратар и съм сигурен, че ще се справи."