Един от не особено солидно представилите се футболисти в състава на Пари Сен Жермен в сблъсъка с Наполи в Шампионската лига - Юлиан Дракслер коментира завършилия двубой.

Двата тима не успяха да се победят, като си размениха по едно попадение за крайното 1:1.

Това със сигурност не е добра новина за тях, предвид факта, че считано към момента класирането в групата е крайно непредвидимо. Цървена звезда заема четвъртата позиция в подреждането с 4 точки, ПСЖ е с 5 пункта, а Ливърпул и Наполи разполагат с по 6 в актива си.

"Не сме доволни. Няма и как да бъде иначе. Играхме достатъчно добре, за да победим в тази среща.

През първото полувреме стояхме на терена значително по-добре от съперника си и трябваше да вземем по-сериозна преднина в резултата.

Разочаровани сме, но трябва да приемем резултата и да се подготвим подобаващо за следващите ни срещи", коментира Дракслер.

Наполи и ПСЖ не се победиха - 1:1

Наполи и ПСЖ се самоунищожиха, Групата на смъртта в Шампионската лига ще бъде зрелищна до последния мач!